Ubezpieczenie turystyczne Zbąszyń

Na krajowym rynku ubezpieczeń napotkać możemy zróżnicowane oferty pod względem zarówno zakresu udzielonej ochrony, przedmiotu ubezpieczenia jak i ich  wysokości składki.Najczęściej oferty dla wypoczywających osób konstruowane są tak, aby były ściśle dopasowane do profilu wyjazdu

 Planując np. kitesurfing  nasza polisa znacznie będzie się różnić od tej, która przeznaczona jest dla osób wypoczywających na plaży. Jednakże i te osoby, które zamierzają tylko leżeć pod palmą musza pamiętać o tym, że mogą zdarzyć się różnego rodzaju szkody w postaci np. kradzieży bagaży czy związane z naszym  zachorowaniem. Możemy stracić dokumenty, zagubić kary płatnicze itd. Mając to na uwadze warto wykupić odpowiednią polisę. Ubezpieczenie turystyczne Zbąszyń  może składać się za takich elementów, które będą pasowały do profilu naszej wycieczki.

 

Ubezpieczenie turystyczne Zbąszyń może się składać z następujących opcji:

 

  1. Koszty leczenia –wariant podstawowy w każdym ubezpieczaniu.
  2. Ochrona NNW – następstwa nieszczęśliwych wypadków
  3. Ubezpieczenie OC – odpowiedzialność cywilna za szkody wyrządzone osobom trzecim

Dodatkowa ochrona związana jest m.in. z kosztami wynikającymi z powypadkowym leczeniem obrażeń ciała, koszty leczenia nagłych zachorowań podczas wyjazdów; czy z ochroną kosztów związanych z transportem medycznym po wypadku lub nagłego zachorowania do kraju w celu dalszego leczenia, lub miejsca zamieszkania. Koszty transportu do najwyższych jakie mogą ponieść poszkodowani turyści – warto o tym pamiętać wybierając sumy ubezpieczenia. Przed podpisaniem umowy z ubezpieczycielem koniecznie zapoznaj się z warunkami, na podstawie których zawierasz umowę.

Skorzystaj z naszych usług. Dla Ciebie porównamy i dopasujemy ubezpieczenie turystyczne Zbąszyń tak, abyś w pełni czuł się bezpieczny na wyczekanych od dawna wakacjach.  Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer: +48 512 915 189. Jeśli chcesz nasz poznać osobiście, czekamy na Ciebie pod adresem:  Nądnia ul. Główna 2, 64-360 Zbąszyń.