Ubezpieczenie nagrobka Zbąszyń

Ubezpieczenie nagrobka Zbąszyń to ochrona jaką daje Towarzystwo Ubezpieczeniowe  od różnego rodzaju zdarzeń, które powodują zniszczenie mogiły. Koszt nowego nagrobka to nawet kilkanaście tysięcy złotych, ale naprawa poszczególnych elementów również nie jest tania.

 

Warto zadbać o groby naszych bliskich i wykupić odpowiednie ubezpieczenie nagrobka Zbąszyń

Niestety w okolicach dnia Wszystkich Świętych wzrasta ilość dewastacji nagrobków (kradzieże literek, ram od fotografii, wazonów, nieszczelnie płyt nagrobnych itp.).  Ekspert z Gothaer TU S.A Anna Materny wyjaśnia: „Ochroną obejmujemy szkody powstałe w efekcie dewastacji, działania warunków atmosferycznych np. naporu śniegu czy silnego wiatru, a także upadku obiektów (np. drzew, masztów lub słupów), uderzenia pojazdu oraz wandalizmu. Ubezpieczony otrzyma także odszkodowanie w przypadku kradzieży części nagrobka lub jego elementów, takich jak rzeźby lub wazony, o ile są one przymocowane na stałe do pomnika”.

 

Wysokie koszty pomników

Należy podkreślić, że koszt jednego nagrobka wynosi od kilku do kilkunastu tys. złotych. Niestety naprawa płyt nagrobnych, dorabianie liter, wstawianie nowych elementów dekoracyjnych to również spory wydatek dla osób, którzy stawiają pomniki swoim bliskim. Do wszystkiego należy dodać koszty napraw itp.

 

Kompleksowe ubezpieczenie nagrobka Zbąszyń

Cenę za ubezpieczenie nagrobka można porównać do kosztów kilku zniczy lub kwiatów. Ochrona trwa 360 dni i przez ten czas TU weźmie na siebie finansową odpowiedzialność za szkody na  nagrobku, które spowodowały zdarzenia wymienione w umowie ubezpieczeniowej. Produkt ubezpieczenia nagrobka jest dostępny w SuperUbezpieczenia.pl we współpracy z firmą Gothaer. Oprócz tego pamiętaj, że nagrobek swoich bliskich możesz ubezpieczyć również w ramach polisy mieszkaniowej.

 

Chcesz ubezpieczyć pomnik swoich bliskich? Zadzwoń!

Jeśli interesuje Cię Ubezpieczenie nagrobka Zbąszyń zadzwoń do naszych ekspertów po numer 512 915 189. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące ubezpieczeń, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy przy zakupie polisy.