Ubezpieczenie dla rowerzysty Zbąszyń

Rowerzysta podczas kolizji  np. samochodem nie ma zazwyczaj szans na wyjście z tego bez szwanku. Przygotowując się do sezonu warto pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Sprawdź jak wygląda ubezpieczenie dla rowerzysty Zbąszyń.

Ubezpieczenie OC nie jest obowiązkowe, ale warto je mieć

Niemal każda kolizja wiąże się często z poważnymi konsekwencjami finansowymi. Dzięki ochronie OC wszystkie koszty związane z nieprzewidzianym zdarzeniem pokryje nasz ubezpieczyciel. Eksperci SuperUbezpieczenia.pl sprawdzili, że koszt takiej polisy dla sumy ubezpieczenia 100 000 zł wynosi tylko 34 zł rocznie. Warto więc zastanowić się nad taką ochroną.

 

Co z NNW?

Ubezpieczenie NNW może okazać się nieocenione, gdy rowerzysta dozna poważnego urazu. Dzięki polisie można uzyskać niezbędne środki potrzebne na pokrycie kosztów leczenia i powrotu do pełnej sprawności.

 

Rowerowe casco

Takie ubezpieczenie jest coraz częściej oferowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Miłośnicy jednośladów inwestują często duże pieniądze w swój sprzęt. Zniszczenie i kradzież oznacza bardzo duże straty. Taka polisa obejmuje ochroną Twój rower przed utratą, zniszczeniem w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń lub kradzieży.

W wyborze polisy pomogą Ci eksperci SuperUbezpieczenia.pl.  Skontaktuj się z nami pod numerem 512 915 189 lub odwiedź nas pod adresem Nądnia, ul. Główna 2.